Makijaż permanentny kielce iq– innowacyjne i najwyższej klasy narzędzia pracy.

Narzędzie pracy na miarę możliwości technologicznych XXI wieku, stosowane również w salonie kosmetycznym she he kielce.
Design, funkcjonalność a także materiały z których zostało wykonane, czynią z IQ Nouveau Contour lidera wśród urządzeń stosowanych podczas zabiegów z obszaru medycyny estetycznej.

Elegancja oraz minimalizm, w połączeniu z dotykowym ekranem, ułatwiającym pracę, znacząco wpływają na jego funkcjonalność, a także przekładają się na profesjonalny oraz modernistyczny wygląd gabinetu.

Zastosowanie stali nierdzewnej zapewnia wysoki poziom higieny.
Dzięki prędkości pracy od 50 do 150 uderzeń, możliwe jest wykonywanie bardzo precyzyjnych oraz trwałych zabiegów.


Makijaż permanentny kielce iq
 to urządzenie, które spełnia oczekiwania zarówno osób korzystających z zabiegów jak i profesjonalistów przeprowadzających wszelkiego rodzaju korekty oraz rekonstrukcje, stosując w tym celu mikropigmentację oraz dermapigmentację.
Wysoka skuteczność oraz jakość pracy pozwalają na korektę blizn a także rekonstrukcję otoczki sutkowej.

Dzięki czterem, dedykowanym poszczególnym częścią ciała i twarzy programom oraz inteligentnemu systemowi, który dostosowuje tryb pracy igły do oporu skóry, jak nigdy dotychczas, możliwe jest uzyskanie pięknych, bardzo szczegółowych oraz precyzyjnie wykonanych zabiegów, których efekt pozostaje trwały.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, dotykowy ekran LCD ułatwia pracę poprzez dostęp do programów, a także informacji na temat czasu trwania zabiegu, co przekłada się na większą kontrolę podczas jego wykonywania oraz stwarza komfortowe warunki prace.

Salon kosmetyczny kielce – rozwiązania i produkty najwyższej jakości

Pigmenty NOUVEAU CONTOUR do ust – kolor stworzony w imię piękna – to zestaw profesjonalnych pigmentów organicznych, stosowany podczas wykonywania makijażu permanentnego ust.

Linia stworzona w oparciu o najwyższe standardy oraz wytyczne, rekomendowana przez specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej na całym świecie. Najwyższej jakości składniki, starannie dobrana receptura, zniewalający efekt.

Jesteśmy świadomi wszelkich niuansów, odgrywających istotną rolę podczas wykonywania makijażu permanentnego.
Dlatego poszczególne barwy z palety zostały dodatkowo wzbogacone ciepłymi lub chłodnymi półtonami, co przekłada się na jeszcze lepsze zatuszowanie niedoskonałości skóry, a także piękny i trwały efekt.
Kluczem do naturalnego wyglądu jest harmonijne dobranie pigmentu do koloru skóry.
Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby odcień barwnika był jak najbardziej spójny z karnacją twarzy, stosując z Systemu Identyfikacji Koloru Nouveau Contour, którego zastosowanie przekłada się na ogromną trafność, zastosowanego rozwiązania kolorystycznego.

Często wykorzystywanym odcieniem jest Delicate Red – pudrowy róż, który idealnie wkomponowuje się do różnego rodzaju skóry.
Miłośniczki intensywnej oraz wyrazistej barwy z pewnością pokochają odcienie Classic Red oraz Wine Red.

Klasyka barwy oraz wyglądu znajduje swoje odzwierciedlenie w Nude Line, serii łagodnej oraz neutralnej.
Wszystkie, spośród oferowanych kolorów są naturalne i pięknie komponują się z różnego rodzaju barwami ust oraz cery.

Produkty Nouveau Contour mają swoje zastosowanie zarówno podczas tworzenia makijażu permanentnego jak i podczas jego korekty lub odświeżenia.

Również podczas wykonywania makijażu permanentnego lub medycznego brwi, organiczne pigmenty Nouveau Contour umożliwiają uzyskanie zniewalających oraz naturalnych efektów.

Pigmenty produkowane na bazie międzynarodowych standardów, polecane przez specjalistów, wkomponowują się w każdy typ urody oraz karnacji.

Jakość oraz trwałość, naturalny wygląd, szeroka gama barw i odcieni, złożonych z chłodnych półtonów, komponowanych z najwyższą starannością, wśród których najchętniej polecane są:
Black is Black, Grey is Gery oraz Grey Black, używane do pięknego podkreślania łuków brwiowych, zapewniają cudowny efekty widoczny przez lata.

W makijażu oczu najczęściej stosowane: Deep Purple, Blue is Blue oraz Fern Gren, odznaczają się głębią oraz oryginalnością barw.
Dla osób, którym zależy na efektownym i zjawiskom rozświetleniu oczu, polecany jest Silver Pearl.

Dzięki zastosowaniu profesjonalnego Systemu Identyfikacji Koloru, zastosowane rozwiązania barwne, pozwalają na skuteczne zatuszowanie oraz odwrócenie uwagi od niedoskonałości skóry.
Dodatkowo w piękny sposób wydobędą oraz podkreślą naturalne piękno oraz urok twarzy. Zarezerwuj wizytę online.

Film przedstawiajacy urządzenie: