Dzięki skutecznym recepturom odbudowującym i nawilżającym włosy, szybko stały się sensacją w świecie mody, filmu i telewizji. Historia Moroccanoil rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy Carmen Tal, współzałożycielka marki, poddała się koloryzacji, która całkowicie zniszczyła jej włosy. Wtedy przyjaciółka zabrała ją do salonu w Tel Awiwie, gdzie Carmen spróbowała zadziwiającego zabiegu z użyciem olejku arganowego, który natychmiast przemienił jej zniszczone włosy w lśniące, gładkie i łatwe do ułożenia. Zainspirowana wyjątkową skutecznością zabiegu, Carmen postanowiła dodatkowo uszlachetnić ten niezwykły olejek i podzielić się jego korzyściami z kobietami na całym świecie.
Współzałożycielka Moroccanoil, Carmen Tal, była daleko od domu, kiedy po nieudanej rutynowej koloryzacji w czasie podróży przekonała się o potędze kuracji Moroccanoil Treatment.
Ponieważ była świadkiem transformacji swoich zniszczonych włosów, które natychmiast odzyskały witalność, blask, gładkość i podatność na układanie, postanowiła podzielić się z kobietami na całym świecie magią kuracji do włosów na bazie olejku arganowego.

PIONIER W BRANŻY

Ten początkowo pojedynczy rewolucyjny produkt dał początek nowej kategorii w branży kosmetycznej i przerodził się w pełną linię produktów do włosów i ciała z dodatkiem olejku arganowego o właściwościach odżywczych i przeciwutleniających, będącego znakiem rozpoznawczym naszej marki. W ciągu niecałych dziesięciu lat firma Moroccanoil, celująca w dostarczanie najwyższej jakości produktów do włosów i ciała, stała się kultową marką

ORYGINALNA PODSTAWOWA KURACJA DLA KAŻDEGO RODZAJU WŁOSÓW

FIRMA MOROCCANOIL POSTANOWIŁA STWORZYĆ WŁASNE RECEPTURY WSZYSTKICH PRODUKTÓW DO PIELĘGNACJI I STYLIZACJI WŁOSÓW. NASZ CZOŁOWY PRODUKT, MOROCCANOIL TREATMENT, TO DOSKONAŁA PODSTAWOWA KURACJA DO WŁOSÓW. NAGRODZONA FORMUŁA Z OLEJKIEM ARGANOWYM PRZEZNACZONA DO STYLIZACJI I ODŻYWIANIA ZAPEWNIA DŁUGOTRWAŁĄ GŁADKOŚĆ, POPRAWIA PODATNOŚĆ NA UKŁADANIE, PRZYSPIESZA SUSZENIE I NADAJE POŁYSK

NASZ CHARAKTERYSTYCZNY ZAPACH

Niezapomniany, charakterystyczny egzotyczny zapach Moroccanoil to kultowe połączenie nut, które przenoszą zmysły, przywołując obrazy odprężenia na plaży i uczucie relaksu w luksusowym spa. Ceniony i prawdziwie wyróżniający się zapach: korzenny aromat bursztynu łączy się ze słodką wonią kwiatów, wytyczając zapachową podróż o pamiętnym kojącym finiszu.