Twoje miasto to Twój styl Sebastian Professional.
Architekci, projektanci i artyści zjednoczeni pod jednym niebem.
Zebrani razem i współpracujący poprzez ich miłość do miejskiego stylu i innowacyjnych form. Przełam normy i odkryj świat alternatywnego stylu.

MODA I STYL Podczas podróży będziesz zaskoczony tym, co można znaleźć i zobaczyć. Artyści pod wpływem ich otoczenia tworzą swoje, własne autorskie projekty dla firmy Sebastian Professional. W modzie kluczem jest odpowiednie połączenie kształtu, koloru i struktury.

WŁOSY Styliści skręcają, falują, prostują i farbują włosy zgodnie z pragnieniem stworzenia ich własnego miejskiego stylu. Wzburzone, zmierzwione fryzury są popularne w buntowniczych miastach gdzie krótkie fryzury krzyczą swoim jestestwem. Natomiast zrelaksowane, swobodne loki są wyzwolone na terenach o podobnym stylu. Nie ograniczaj się i po prostu pozostań wszechstronny.

sebastian proffesional 2013
Szanghaj, Berlin, San Francisco, Sao Paulo – miasta stylu, które są z boku klasycznych stolic mody. Co je wyróżnia? Ta sama rzecz, która jednocześnie je łączy tj. wspólne marzenie o byciu innym. Podświadoma próba by zapomnieć o reszcie świata i iść naprzód, aby stworzyć własną i przełomową markę stylu. Zawsze czułam, że styl to rodzaj podróży, którą należy dobrze  przeprowadzić. Od czasów dzieciństwa, kiedy przemieszczałam sią z miasta do miasta, zdałam sobie sprawę, że ubrania, które nosimy są istotnym elementem naszej tożsamości i zmieniają się w zależności od miejsca pobytu. Wysłana przez SEBASTIAN PROFESSIONAL w podróż po świecie, aby udokumentować różnorodność miast pod względem stylu, znalazłam najlepszy sposób aby zrozumieć multi kulturowość poprzez wszechstronność stylu. Produkty do włosów takie jak Craft Clay, Whipped Crème, Trilliant i Mousse Forte są idealnymi partnerami do podróży. Są na tyle wszechstronne i uniwersalne, że można ich używać na wszystkich typach włosów, w każdej sytuacji i niezależnie od miejsca w którym jesteś. Żadne z miast nie jest takie samo. Każde z nich ma własny styl życia, otoczenie, kulturę i historię. Każde z nich stanowi odrębną inspirację.

sebastian proffesional kielce

„Najlepsze inspiracje pochodzą z najbardziej nieoczekiwanych miejsc“ SHAY DEMPSEY

Shay Dempsey
GLOBALNY DYREKTOR ARTYSTYCZNY SEBASTIAN PROFESSIONAL

Ta kolekcja dała mi szansę przesuwać granice inspiracji włosami interpretując trendy mody i kultury alternatywnych miast. Tworząc stylizacje w trendzie Berlin byłem pod dużym wpływem swobodnej kultury ulicy i surowej formy miasta. Dzięki temu powstały stylizacje, które są ostre w formie i jednocześnie eleganckie. Realizując artystyczne stylizacje przy trendzie Sao Paulo byłem ożywiony i pobudzony niesamowitą energią tego miasta. W SEBASTIAN PROFESSIONAL zawsze staramy się obierać niestandartową drogę. Czy to lokalna moda, czy trendy miejskie, każde miejsce czeka na swoje indywidualne odkrycie. Mam nadzieję, że dzięki tej kolekcji uda nam się otworzyć Wasze umysły na globalną skalę stylizacji.

„Każda podróż jest nowym sposobem patrzenia na rzeczy” MICHAEL POLSINELLI
GLOBALNY DYREKTOR ARTYSTYCZNY SEBASTIAN PROFESSIONAL

Pochodzę z Los Angeles i inspiracje do tej kolekcji czerpałem właśnie z tych okolic, jak również z miejsc bardzo odległych. Podczas moich podróży służbowych jestem twarty na poznawanie nowych rzeczy i szukanie w nich inspiracji. Odkrywanie Ameryki Południowej i Orientu od zawsze były moim marzeniem, dlatego też byłem bardzo podekscytowany pracując przy tej kolekcji. Szanghaj to była prawdziwa niespodzianka, pełna futurystycznych fuzji i architektonicznych wyczynów. Nie mogłem się doczekać, by przenieść te elementy na struktury stylizacyjne włosów. San Fracisco to miasto, które uwielbiam, ponieważ znam je bardzo dobrze. Miałem wielką frajdę tworząc w tym awangardowo zmysłowym stylu. W zależności od tego gdzie jesteś na świecie, twój styl jest w pewnym stopniu zdefiniowany przez lokalne wpływy. Mając na uwadze tę kolekcję, chcemy skierować naszą percepcję na lokalne stylizacje i dać ludziom świeżą i nieznaną wizję świata

SHANGHAI SLEEK

 

SHANGHAI
Szanghaj to miasto, które stawia na modernizację. Zainspirowane jest stalą, betonem, odblaskowym\ szkłem i neonowym światłem. To nowoczesny świat cudów z aspiracjami do\ tworzenia miasta marzeń dotykającego nieba. Nowoczesna technologia i undergroundowa kultura zbiegają się, aby grać swoje role z ultra nowoczesną fantazją. Ubrania mają ostrą i kanciastą formę a kolory są metaliczne i magnetyczne. Fryzury mają wymyślne i fantazyjne kształty, stworzone tak, aby uchwycić fascynujący urok metropolii

SHANGHAI SLEEK
Przygotuj się na odpowiednią dawkę blasku. SHANGHAI SLEEK ekstremalnie podkreśla połysk zaczesanych włosów
a także podniesionego frontu fryzury gładko opadającego na plecy.

Zastosuj produkty pielęgnacyjne z serii TRILLIANCE. Spryskaj włosy sprayem termicznym TRILLIANT a następnie wysusz włosy.
Sekcja na górze: wydziel i zepnij prostokąt o szerokości 8-9 cm. Z pozostałych włosów nisko upnij kucyk w okolicy karku.
Natapiruj górną sekcję, weź horyzontalną sekcję i spryskaj ją lakierem SHAPER ZERO GRAVITY, tapirując sekcję po sekcji. Następnie wyczesz tapir w kierunku tyłu głowy i stwórz wysoki kwadrat, który gładko i wąsko schodzi w kierunku tyłu głowy.
Klilkoma kroplami LIQUID GLOSS wygładź boki i górę fryzury.
Użyj lakieru RE-SHAPER, aby utrwalić kształt.

SHANGHAI ALLURE

SHANGHAI ALLURE to trend inspirowany architekturą Dalekiego Wschodu. Plecione elementy są testem sprawności stylizacyjnej i jednocześnie podkreślają wielowymiarowy połysk.
PRZYGOTOWANIE:
Zastosuj produkty pielęgnacyjne z serii TRILLIANCE. Spryskaj włosy sprayem termicznym TRILLIANT a następnie wysusz włosy. Zrób przedziałek na środku głowy. Następnie z każdej strony, weź ukośną sekcję, która będzie schodzić do dołu i zepnij ją. Na sekcjach bocznych użyj wosku SHINE CRAFTER, aby dodać włosom blasku i przygotować je do zaplatania.
ZAPLATANIE: W sekcjach bocznych wydziel wąskie diagonalne pasma ze środka przedziałka i rozpocznij ciasne zaplatanie włosów wzdłuż linii włosów. Kontynuuj pracę wzdłuż konturu idąc w kierunku karku. Powtórz czynności z drugiej strony głowy.

 

sebastian kosmetyki

ARCHITEKTONICZNY POŁYSK Sebastian Professional
Doświadcz wybranych produktów do stylizacji i pielęgnacji SEBASTIAN PROFESSIONAL, które przekształcają fyzurę w świątynię połysku. Imponująca struktura rozpoczyna się od podstaw: szampon i odżywka Trilliance przygotowują włosy do stworzenia perfekcyjnej bazy dla fryzury pełnej blasku. Produkty do stylizacji w różnych kształtach i rozmiarach: Liquid Gloss dla imponującego blasku oraz Shine Crafter , żeby stworzyć architektoniczny kształt, który mieni się nowoczesnym połyskiem.
TRILLIANCE SZAMPON I ODŻYWKA
Szampon i odżywka nadające włosom połysk Produkty z serii TRILLIANCE z ekstraktem z kryształu górskiego oczyszczają włosy i wygładzają powierzchnię włosa nadając im spektakularny blask. To stanowi idealną bazę pod futurystyczne stylizacje. Nałóż szampon na mokre włosy i masuj do uzyskania piany. Spłucz włosy i nałóż odżywkę. Następnie dokładnie spłucz włosy.
TRILLIANT
Termiczny spray ochronny nadający włosom połysk To geniusz stylizacyjny i odżywczy spray w jednym. Chroni włosy przed wysoką temperaturą a dzięki zawartości drobinek z ekstraktu kryształu górskiego sprawia, że włosy lśnią mikroskopijnymi iskierkami blasku. Wstrząśnij by aktywować system Trilliant. Spryskaj wilgotne włosy przed wysuszeniem ich przy pomocy suszarki. Dla ochrony włosów przed wysoką temperaturą i uzyskania gładkiego połysku użyj produkt na włosach suchych przed stylizacją “na gorąco”.
SHINE CRAFTER
Modelujący wosk nadający włosom połysk Sprawia, że włosy są jedwabiście gładkie a dzięki zawartości ekstraktu z kryształu górskiego nadaje fryzurze intensywny połysk. Pozwala stworzyć elastyczne i plastyczne stylizacje, kształtować struktury o olśniewającym blasku. Zemulguj produkt w dłoniach, następnie nałóż na wilgotne włosy jako bazę przed modelowaniem włosów przy użyciu szczotki. Nałóż produkt na suche włosy dla nadania fryzurze kształtu o intensywnym połysku

sebastian_berlin

BERLIN

Gotycki punk połączony z nutą renesansu – to świadkowie odrodzenia tego miasta. To surowy i buntowniczy styl a także ścieranie się różnych trendów i tworzenie
odrębnej tożsamości, którą można wyrażać na więcej niż jeden sposób.
Fryzura, charakter i odzież w buntowniczym stylu. Skórzane kurtki, podarte koszulki, ciekawe struktury z ukrytym kobiecym szykiem. Wszystko to odgrywa ważną rolę w tworzeniu niekonwencjonalnego stylu tego miasta.
BERLIN REBEL

BERLIN RIOT
Podkreśla dynamiczny kształt cięcia i buntowniczy charakter fryzury. Przygotuj włosy używając produktów do pielęgnacji
z serii PENETRAITT.
Nanieś na włosy glinkę matującą CRAFT CLAY. Użyj jej do tworzenia odseparowanych sekcji z wyraźną teksturą.
Delikatnie przeczesz włosy i rozpocznij tworzenie dynamicznego, diagonalnego ruchu z przodu głowy. W bocznych sekcjach gładko zepnij włosy z tyłu głowy.

sebastian berlin 2
BERLIN REBORN

Rozproszona grzywka, która zaprzecza luksusowemu wykończeniu fryzury z tyłu głowy. Zharmonizowane elementy, ale tylko nieznacznie, poprzez wzniesiony czubek, który przypomina o mieszance stylu zrodzonego z miasta subkultury. Użyj produktów pielęgnacyjnych z serii Color Ignite Mono. Wysusz włosy i wyprostuj je przy pomocy prostownicy, żeby uzyskać gładką strukturę.
Podziel włosy od ucha do ucha poniżej korony głowy. Następnie zrób dwa kucyki, jeden powyżej drugiego, zachowując kilka centymetrów odległości pomiędzy nimi. Zakręć i przypnij dolny kucyk w formie wydłużonego koka. Następnie użyj wypełniacza i przypnij go pod górnym kucykiem, żeby stworzyć wspierający kształt. Rozpuść włosy w górnym kucyku nad wypełniaczem, tworząc objętość fryzury poniżej korony głowy. W górnej sekcji użyj glinki matującej CRAFT CLAY, żeby nadać włosom tekstury.

BUNTOWNICZA STRUKTURA

Zacznij od pielęgnacji podkreślającej efekty koloryzacji – serii Color Ignite . Zniszczone włosy mogą powrócić do swojej najlepszej kondycji dzięki
salonowej, głęboko regenerującej kuracji PENETRAITT. Dzięki niej ustawisz doskonałą bazę dla odważnej stylizacji. Aby podkreślić buntowniczy charakter
fryzury użyj CRAFT CLAY i MICROWEB FIBER.

COLOR IGNITE
Szampon i odżywka Do włosów farbowanych Zbuntowane struktury pragną ekspresyjnie kolorowego tła. Jasny blond czy nawet najgłębsza czerń, pojedynczy czy wielowymiarowy kolor zamknięty we wnętrzu włosa. Inteligentny, system “color complex” głęboko nawilża miejsca, które szczególnie tego potrzebują. Mikro bąbelki zawarte w piance otaczają każde włókno włosa regenenerując jego strukturę zapewniając długotrwały kolor i połysk. Wmasuj szampon w mokre włosy. Spłucz a następnie na wilgotne włosy nałóż odżywkę w piance Color Ignite . Pozostaw na włosach na 2-3 minuty, następnie dokładnie spłucz. Penetraitt Usługa w salonie Głęboko regenerująca maska Rekomendowana do odbudowy zniszczonych włosów. Aktywny system wnika we włosy i chroni je przed uszkodzeniami a także negatywnymi skutkami wykonanych zabiegów chemicznych oraz stylizacji “na gorąco”. Nałóż maskę równomiernie na wcześniej umyte włosy, koncentrując się na najbardziej uszkodzonych obszarach. Pozostaw na włosach przez 10 minut z użyciem dodatkowego ciepła a następnie dokładnie spłucz. Craft Clay Glinka matująca Modelująca glinka do włosów, która zapewnia mocną formę i teksturę stylizacji. Idealna do suchego, matowego i elastycznego utrwalenia fryzury. Rozetrzyj glinkę w dłoniach. Pracuj na suchych włosach, aby zmienić strukturę, kształtować i rzeźbić z suchym, matowym wykończeniem.
MICROWEB FIBER
Włóknista guma modelująca Dający się kształtować, miękki krem teksturyzujący, który tworzy jedwabistą formę oraz trójwymiarową, niebywale lekką sieć mikrowłókien. Nadaje fryzurze elastyczną teksturę a także dodaje delikatnego ruchu. Rozetrzyj produkt w dłoniach. Pracuj na suchych włóknach włosów. Wgniataj, wciskaj, zwijaj wybrane pasma dla nadania ekstra tekstury fryzury

ARTYSTYCZNA OBJĘTOŚĆ

Objętość włosów jest wszechobecna w trendzie SAO PAULO. Nadające objętość produkty SEBASTIAN PROFESSIONAL i wybrane techniki stylizacyjne tworzą uniesienie włosów, które stanowi bazę do dalszej stylizacji. Zachowaj uzyskaną objętość, naturalnie dużą i miekką, dzięki piance Mousse Forte i lakierowi RE-SHAPER. Wyposażony w narzędzia tworzące kształt i objętość, stwórz swoją własną, artystyczną wizję trendu.

Volupt

SZAMPON I ODŻYWKA
Szampon i odżywka nadające objętość Baza do kreatywności z rewolucyjną technologią pozwalającą na tworzenie stylizacji w zupełnie nowych kształtach z miękką objętością fryzury. Wmasuj szampon w mokre włosy a potem spłucz. Następnie nałóż odżywkę koncentrując się na końcówkach włosów. Dokładnie spłucz. Mousse Forte Mocno utrwalająca pianka Nadaje włosom objętość, zapewnia mocne utrwalenie fryzury i jednocześnie pozostawia włosy miękkie w dotyku. Nałóż na wilgotne włosy. Dla podkreślenia fal i loków pozostaw włosy do naturalnego wyschnięcia lub wysusz je używając nakładki z dyfuzorem. Wymodeluj włosy na szczotce dla efektu długotrwałej objętości fryzury.
RE-SHAPER
Mocno utrwalający lakier do włosów Uwolnij swoją artystyczną stronę i wykorzystaj geniusz SEBASTIANa – ikoniczny lakier do włosów, który zapewnia włosom silne utrwalenie i jednocześnie uczucie miękkości. Gwarantuje nieskończone możliwości stylizacji, łatwo się wyczesuje i chroni włosy przed negatywnym działaniem wilgoci. Aby podnieść włosy od nasady, spryskaj wilgotne włosy a następnie wymodeluj je przy użyciu szczotki. Stosuj na suche włosy w celu utrwalenia fryzury.